$285,000 Last List Price Sold Oct 01, 2025
602 N College St, Richmond, MO 64085
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,845 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- $100/SF
- 62 Days On Market
Current Estimated Value $280,281
Last Listing Agent Marianne Crosson ReeceNichols - Lees Summit
602 N College St, Richmond, MO 64085