$275,740 Last List Price Sold Apr 28, 2026
6519 Silver Emperor Ln, Needville, TX 77461
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,900 Sq Ft
- Built 2026
Last Sold Summary
- $145/SF
- 10 Days On Market
Last Listing Agent Christopher Marti Marti Realty Group
6519 Silver Emperor Ln, Needville, TX 77461