$2,650,000
- Land
- 48.21 Acres
- $54,968 per Acre
0 Ives Ct, Ridgefield, CT 06877
0 Ives Ct, Ridgefield, CT 06877$2,650,000
0 Ives Ct, Ridgefield, CT 06877
0 Ives Ct, Ridgefield, CT 06877$1,149,000
252 Florida Hill Rd, Ridgefield, CT 06877
Laura Ancona William Pitt Sotheby's Int'l
$2,499,000
30 Whipstick Rd, Ridgefield, CT 06877
Laura Ancona William Pitt Sotheby's Int'l
$430,000
0 Salem Rd S Unit 24163261, Ridgefield, CT 06877
0 Salem Rd S Unit 24163261, Ridgefield, CT 06877$499,000
9 Lawson Ln, Ridgefield, CT 06877
Amy Grossfeld Houlihan Lawrence
$499,000
27 Woodland Way, Ridgefield, CT 06877
Debbie Gore Coldwell Banker Realty
$2,995,000
41 Peaceable St, Ridgefield, CT 06877
Julie Setterlund William Pitt Sotheby's Int'l
$725,000
10 Birch Ln, Ridgefield, CT 06877
Gigi Bazarian William Pitt Sotheby's Int'l
$2,795,000
54 Barry Ave, Ridgefield, CT 06877
Karla Murtaugh Compass Connecticut, LLC
$799,000
320 N Salem Rd, Ridgefield, CT 06877
Tim Dent Coldwell Banker Realty
$299,000
Parcel 8 Old Sib Rd, Ridgefield, CT 06877
Parcel 8 Old Sib Rd, Ridgefield, CT 06877$995,000
180 Old Branchville Rd, Ridgefield, CT 06877
Tim Dent Coldwell Banker Realty
$299,000
48 Olcott Way Unit 48, Ridgefield, CT 06877
Sandra Schmidt Coldwell Banker Realty
$799,999
80 Harvey Rd, Ridgefield, CT 06877
Stephanie Heering Houlihan Lawrence
$2,650,000
21 Branchville Rd, Ridgefield, CT 06877
Karla Murtaugh Compass Connecticut, LLC
$2,300,000
10 Hillcrest Ct, Ridgefield, CT 06877
Sandra Juliano Berkshire Hathaway NE Prop.
$3,895,000
27 Country Club Rd, Ridgefield, CT 06877