$219,000
- Land
- 4.8 Acres
- $45,625 per Acre
4285 E 150 N, Rigby, ID 83442
4285 E 150 N, Rigby, ID 83442$219,000
4285 E 150 N, Rigby, ID 83442
4285 E 150 N, Rigby, ID 83442$1,200,000
4572 E 75 N, Rigby, ID 83442
Connie Clawson
RE/MAX Prestige
(208) 793-5759
$850,000
316 N 4400 E, Rigby, ID 83442
Laura Wiser
Real Broker LLC
(208) 330-1644
$1,280,000
Lot 4 Blk6 N 4080 E, Rigby, ID 83442
Lot 4 Blk6 N 4080 E, Rigby, ID 83442$659,000
3724 E 38 N, Rigby, ID 83442
Teresa Robertson
Keller Williams Realty East Idaho
(208) 306-0078
$1,399,000
4035 E Fairway Dr, Rigby, ID 83442
Ali Van Orden Keller Williams Realty East Idaho
$579,999
4045 E 540 N, Rigby, ID 83442
Marilyn Gavin eXp Realty LLC
$728,225
3757 E 369 N, Rigby, ID 83442
Gayla Weston Hamlet Homes
$712,550
3761 369 N, Rigby, ID 83442
Gayla Weston Hamlet Homes
$775,000
3843 E 446 N, Rigby, ID 83442
Ross Mangum eXp Realty LLC
$895,000
4106 E 67 N, Rigby, ID 83442
Jennifer Shipton Silvercreek Realty Group
$699,999
4038 E 545 N, Rigby, ID 83442
Ashley Martinez RE/MAX Prestige
$699,000
4148 E 82 N, Rigby, ID 83442
Lacy Christensen Silvercreek Realty Group
$765,000
3379 E 163 N, Rigby, ID 83442
Lana Johnston LJ Real Estate
$860,000
4389 E 278 N, Rigby, ID 83442
Aaron Davis Axis Idaho Realty
$789,000
209 N 4117 E, Rigby, ID 83442
Natasha Ellis Silvercreek Realty Group
$735,000
3921 E 154 N, Rigby, ID 83442
Cindy Hill Keller Williams Realty East Idaho
$725,000
3807 E 137 N, Rigby, ID 83442
Kristi Carlquist The Foundation Idaho Real Estate LLC
$710,000
4219 E Blackstone Dr, Rigby, ID 83442