Roanoke City County VA Homes for Sale
-
-
$215,500 Open Sun 12PM - 2PM
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,448 Sq Ft
3012 Kennedy St NE, Roanoke, VA 24012
3012 Kennedy St NE, Roanoke, VA 24012Alison O'Brien MKB, REALTORS(r)
-
$229,425
- 1,827 Sq Ft
3110 Shenandoah Valley Ave NE, Roanoke, VA 24012
3110 Shenandoah Valley Ave NE, Roanoke, VA 24012Courtnee Bishop MKB, REALTORS(r)
-
$1,795,000
- 15,676 Sq Ft
135 Salem Ave SW, Roanoke, VA 24011
135 Salem Ave SW, Roanoke, VA 24011Stephen Pendergrass, CCIM, SIOR POE & CRONK REAL ESTATE GROUP
-
$399,000
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,744 Sq Ft
518 Walnut Ave SW, Roanoke, VA 24016
518 Walnut Ave SW, Roanoke, VA 24016Allison Ratcliffe EMBOLDEN REALTY GROUP
-
$333,000
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 2,040 Sq Ft
1685 Sigmon Rd NW, Roanoke, VA 24017
1685 Sigmon Rd NW, Roanoke, VA 24017Jonathan Lazaro LAZARO REAL ESTATE
-
$239,000
- 5 Beds
- 2 Baths
- 1,840 Sq Ft
602 Rutherford Ave NW, Roanoke, VA 24016
602 Rutherford Ave NW, Roanoke, VA 24016Tammy Snyder REALSTAR, REALTORS(r) LLC
-
$519,950
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,133 Sq Ft
3125 Moyer Ct, Roanoke, VA 24012
3125 Moyer Ct, Roanoke, VA 24012Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$509,950
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,877 Sq Ft
3141 Moyer Ct, Roanoke, VA 24012
3141 Moyer Ct, Roanoke, VA 24012Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$409,950
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,092 Sq Ft
3720 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24015
3720 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24015Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$409,950
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,092 Sq Ft
3716 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24018
3716 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24018Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$399,950
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,092 Sq Ft
3712 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24018
3712 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24018Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$409,950
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,092 Sq Ft
3724 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24015
3724 Crescent Ridge Dr SW, Roanoke, VA 24015Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$745,000
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,067 Sq Ft
3723 Renfield Rd SW, Roanoke, VA 24018
3723 Renfield Rd SW, Roanoke, VA 24018Kelsey Vail MKB, REALTORS(r)
-
$190,000
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,680 Sq Ft
644 Montrose Ave SE, Roanoke, VA 24013
644 Montrose Ave SE, Roanoke, VA 24013Patton Kelly PROPERTY NAVIGATORS LLC
-
$329,950
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,519 Sq Ft
3728 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018
3728 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$339,950
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,555 Sq Ft
3720 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018
3720 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$329,950
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,519 Sq Ft
3724 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018
3724 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$339,950
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,555 Sq Ft
3732 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018
3732 Greenway Dr SW, Roanoke, VA 24018Robert Fralin R FRALIN & ASSOCIATES INC
-
$201,250
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,026 Sq Ft
1440 Staunton Ave NW, Roanoke, VA 24017
1440 Staunton Ave NW, Roanoke, VA 24017Courtnee Bishop MKB, REALTORS(r)
-
$205,200
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,344 Sq Ft
1320 Gilford Ave NW, Roanoke, VA 24017
1320 Gilford Ave NW, Roanoke, VA 24017Courtnee Bishop MKB, REALTORS(r)
-
$161,000
- 2,052 Sq Ft
1918 Rorer Ave SW, Roanoke, VA 24016
1918 Rorer Ave SW, Roanoke, VA 24016Courtnee Bishop MKB, REALTORS(r)
-
$215,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,193 Sq Ft
1152 Hamilton Ave SW, Roanoke, VA 24015
1152 Hamilton Ave SW, Roanoke, VA 24015Michelle Lanier WAINWRIGHT & CO., REALTORS(r)- LAKE
-
$220,000
- 6 Beds
- 2 Baths
- 2,300 Sq Ft
715 Highland Ave SE, Roanoke, VA 24013
715 Highland Ave SE, Roanoke, VA 24013Andre Palmer PALMER REALTY GROUP LLC
-
$253,000
- 5 Beds
- 2 Baths
- 1,624 Sq Ft
909 Highland Ave SE, Roanoke, VA 24013
909 Highland Ave SE, Roanoke, VA 24013Jonathan Lazaro LAZARO REAL ESTATE
-
$620,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,702 Sq Ft
1826 Arlington Rd SW, Roanoke, VA 24015
1826 Arlington Rd SW, Roanoke, VA 24015Cynthia Snead CENTURY 21 ALL-SERVICE
-
$190,000
- 5 Beds
- 2 Baths
- 1,949 Sq Ft
2208 10th St NW, Roanoke, VA 24012
2208 10th St NW, Roanoke, VA 24012Courtnee Bishop MKB, REALTORS(r)
-
$310,000 Open Sat 12PM - 2PM
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,151 Sq Ft
400 Salem Ave SW Unit 1D, Roanoke, VA 24016
400 Salem Ave SW Unit 1D, Roanoke, VA 24016Brandon White KELLER WILLIAMS REALTY ROANOKE
-
$39,950
- Land
- 1.09 Acres
- $36,651 per Acre
0 Vinyard Ave NE, Roanoke, VA 24012
0 Vinyard Ave NE, Roanoke, VA 24012 -
$499,450
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,387 Sq Ft
2141 Kings Walk Dr NE, Roanoke, VA 24012
2141 Kings Walk Dr NE, Roanoke, VA 24012David Bell MOUNTAIN VIEW REAL ESTATE LLC
-
$325,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,769 Sq Ft
406 Fairfax Ave NW Unit B, Roanoke, VA 24016
406 Fairfax Ave NW Unit B, Roanoke, VA 24016Callie Dalton LONG & FOSTER - OAK GROVE
-
$325,000
- 1,680 Sq Ft
1228 Wasena Ave SW, Roanoke, VA 24015
1228 Wasena Ave SW, Roanoke, VA 24015Kera Moore WAINWRIGHT & CO., REALTORS(r)- LAKE
-
$375,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,946 Sq Ft
0 Barnett Cir NW Unit B, Roanoke, VA 24017
0 Barnett Cir NW Unit B, Roanoke, VA 24017Callie Dalton LONG & FOSTER - OAK GROVE
-
$325,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,769 Sq Ft
406 Fairfax Ave NW Unit A, Roanoke, VA 24016
406 Fairfax Ave NW Unit A, Roanoke, VA 24016Callie Dalton LONG & FOSTER - OAK GROVE
-
$375,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,946 Sq Ft
0 Barnett Cir NW Unit A, Roanoke, VA 24017
0 Barnett Cir NW Unit A, Roanoke, VA 24017Callie Dalton LONG & FOSTER - OAK GROVE
-
$192,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,200 Sq Ft
1518 Tazewell Ave SE, Roanoke, VA 24013
1518 Tazewell Ave SE, Roanoke, VA 24013Whitney Smith PMI COMMONWEALTH
-
$299,950 New Construction
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,769 Sq Ft
418 Fairfax Ave NW Unit A, Roanoke, VA 24016
418 Fairfax Ave NW Unit A, Roanoke, VA 24016Callie Dalton LONG & FOSTER - OAK GROVE
-
$299,950 New Construction
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,769 Sq Ft
418 Fairfax Ave NW Unit B, Roanoke, VA 24016
418 Fairfax Ave NW Unit B, Roanoke, VA 24016Callie Dalton LONG & FOSTER - OAK GROVE
-
$215,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,747 Sq Ft
417 Fieldale Rd NE, Roanoke, VA 24012
417 Fieldale Rd NE, Roanoke, VA 24012Kathy Chandler MKB, REALTORS(r)
-
$39,500
- Land
- 1.33 Acres
- $29,699 per Acre
0 Vernon St SE, Roanoke, VA 24013
0 Vernon St SE, Roanoke, VA 24013
Showing Results 241 - 280, Page 7 of 11