$425,000
- Land
- 36.34 Acres
- $11,695 per Acre
0 County Road 48 Unit 389119, Robertsdale, AL 36567
0 County Road 48 Unit 389119, Robertsdale, AL 36567$425,000
0 County Road 48 Unit 389119, Robertsdale, AL 36567
0 County Road 48 Unit 389119, Robertsdale, AL 36567$273,638
21441 Tawny Loop, Robertsdale, AL 36567
Dianna McCutcheon ADAMS HOMES, LLC
$280,188
21449 Tawny Loop, Robertsdale, AL 36567
Dianna McCutcheon ADAMS HOMES, LLC
$278,638
21465 Tawny Loop, Robertsdale, AL 36567
Dianna McCutcheon ADAMS HOMES, LLC
$269,000
20637 Chesapeake Dr, Robertsdale, AL 36567
Cindy Moore
(251) 316-6799
$374,900
24120 Patterson Rd, Robertsdale, AL 36567
Tonya Hollis EXIT Realty Lyon & Assoc.Fhope
$699,500
0 Poplar Road Lot Unit WP001, Robertsdale, AL 36567
0 Poplar Road Lot Unit WP001, Robertsdale, AL 36567$399,000
34451 Lee Rd, Robertsdale, AL 36567
Stephanie Wheeler Redfin Corporation
$169,900
0 Patterson Rd Unit 7690565, Robertsdale, AL 36567
0 Patterson Rd Unit 7690565, Robertsdale, AL 36567$169,900
0 Patterson Rd Unit 388847, Robertsdale, AL 36567
0 Patterson Rd Unit 388847, Robertsdale, AL 36567$222,900
24561 Peavy Ln, Robertsdale, AL 36567
Camille Brosdahl LEAD Realty Group
$359,500
25151 Goat Cooper Rd, Robertsdale, AL 36567
25151 Goat Cooper Rd, Robertsdale, AL 36567$975,000
19310 County Road 48, Robertsdale, AL 36567
Daniel Demers Sell Your Home Services, Inc.
$699,000
28664 Stormy Creek Ln, Robertsdale, AL 36567
Randy Tarr Blackwell Realty, Inc.
$365,000
26641 Parker Ln, Robertsdale, AL 36567
David Pacolay
Dalton Wade, Inc