$159,000
- Land
- 6.1 Acres
- $26,066 per Acre
209 Trout Side Way, Rockport, TX 78382
209 Trout Side Way, Rockport, TX 78382$159,000
209 Trout Side Way, Rockport, TX 78382
209 Trout Side Way, Rockport, TX 78382$99,000
2515-A Monkey Rd, Rockport, TX 78382
2515-A Monkey Rd, Rockport, TX 78382$1,450,000
1410-1440 Bypass, Rockport, TX 78382
1410-1440 Bypass, Rockport, TX 78382$269,000
131 Janecek Rd, Rockport, TX 78382
Courtney Whitten LUCE PROPERTIES
$95,000
320 E 11th St, Rockport, TX 78382
320 E 11th St, Rockport, TX 78382$279,900 Open Sat 11AM - 1PM
1818 16th St, Rockport, TX 78382
Zaira Sansom Vaden MacLeod Real Estate
$1,262,500
1406 W Corpus Christi St -15lots, Rockport, TX 78382
1406 W Corpus Christi St -15lots, Rockport, TX 78382$5,499,000
1222 Smokehouse Rd, Rockport, TX 78382
1222 Smokehouse Rd, Rockport, TX 78382$1,200,000
125 Dockside Dr, Rockport, TX 78382
Wiley Cloud Texas Hill Country Realty Co.
$169,000
2515-B Monkey Rd, Rockport, TX 78382
2515-B Monkey Rd, Rockport, TX 78382$650,000
602 E Sagebrush, Rockport, TX 78382
602 E Sagebrush, Rockport, TX 78382$890,000
1724 Fm 3036 Lots 51-76, Rockport, TX 78382
1724 Fm 3036 Lots 51-76, Rockport, TX 78382$135,000
317 Cape Velero Dr, Rockport, TX 78382
317 Cape Velero Dr, Rockport, TX 78382$495,000
329 Cape Velero Dr, Rockport, TX 78382
329 Cape Velero Dr, Rockport, TX 78382$617,500
6051 Hwy 35 N, Rockport, TX 78382
6051 Hwy 35 N, Rockport, TX 78382$225,000
1505 Balderree Ln, Rockport, TX 78382
1505 Balderree Ln, Rockport, TX 78382$88,700
203 Sunrise, Rockport, TX 78382