$170,000 Last List Price Sold Apr 24, 2026
1809 Hillcrest Dr Unit 407, Rockport, TX 78382
- 1 Bed
- 1.5 Baths
- 450 Sq Ft
- Built 1982
Last Sold Summary
- $378/SF
- 142 Days On Market
Last Listing Agent Amanda Chapa KUPER SOTHEBY'S INTL. REALTY
1809 Hillcrest Dr Unit 407, Rockport, TX 78382