$500,000
- Land
- 25.99 Acres
- $19,238 per Acre
6318 Adams Rd, Talent, OR 97540
6318 Adams Rd, Talent, OR 97540$500,000
6318 Adams Rd, Talent, OR 97540
6318 Adams Rd, Talent, OR 97540$105,000
1570 S Peach St Unit 49, Medford, OR 97501
Juan Mendoza RE/MAX Integrity
$185,000
7515 Gladstone Ave, White City, OR 97503
Kimi Fernandez 541 Real Estate LLC
$579,500
2855 Shanteal Place, Medford, OR 97504
Cindy Williams John L. Scott Medford
$438,000
2591 Cedar Links Dr, Medford, OR 97504
Kyle Cawthorne
Invest Rite Realty Group, LLC
(458) 255-5660
$825,000
1927 Tamarack Place, Ashland, OR 97520
DeAnna Sickler & Dyan Lane John L. Scott Ashland
$695,000
1984 Brookhurst St, Medford, OR 97504
Mandy Martin Top Agents Real Estate Company
$1,466,000
138 Clear Creek Dr, Ashland, OR 97520
Eric Bonetti Millen Property Group
$509,000
55 S Mountain Ave, Ashland, OR 97520
Kristin McKean Morninglight Properties
$215,000
468 Pinnacle Ridge Unit 88, Eagle Point, OR 97524
468 Pinnacle Ridge Unit 88, Eagle Point, OR 97524$589,900
1028 Buck Point St, Central Point, OR 97502
Jack Smoot eXp Realty, LLC
$235,000
481 Quail Hollow Unit 92, Eagle Point, OR 97524
481 Quail Hollow Unit 92, Eagle Point, OR 97524$117,000
3555 S Pacific Hwy Unit 113, Medford, OR 97501
Jenny Orndoff Coldwell Banker Pro West R.E.
$185,000
437 Pinnacle Ridge Unit 80, Eagle Point, OR 97524
437 Pinnacle Ridge Unit 80, Eagle Point, OR 97524$195,000
450 Quail Nest Unit 85, Eagle Point, OR 97524
450 Quail Nest Unit 85, Eagle Point, OR 97524$275,000
461 Pinnacle Ridge Unit 94, Eagle Point, OR 97524