$63,140
- Land
- 6.16 Acres
- $10,250 per Acre
Lot #16 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401
Lot #16 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401$63,140
Lot #16 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401
Lot #16 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401$99,900
11066 State Route E, Rolla, MO 65401
Ralph Williams Williams Real Property, LLC
$1,250,000
10335 Stoltz Dr, Rolla, MO 65401
Michael Woessner Investment Realty, Inc.
$237,900
11125 Pinedale Dr, Rolla, MO 65401
Wyatt Davis EXP Realty, LLC
$160,000
922 Oak Lane Dr Unit 926, Rolla, MO 65401
Richard Kerber EXP Realty LLC
$72,365
Lot #17 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401
Lot #17 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401$35,500
1 the Quarry Plat 4 Phase III, Rolla, MO 65401
1 the Quarry Plat 4 Phase III, Rolla, MO 65401$485,000
16748 Route E, Rolla, MO 65401
Michael Woessner Investment Realty, Inc.
$595,000
1702 & 1708 E Hwy 72, Rolla, MO 65401
1702 & 1708 E Hwy 72, Rolla, MO 65401$19,900
0 Yale Avenue Lot 45 Unit 18039534, Rolla, MO 65401
0 Yale Avenue Lot 45 Unit 18039534, Rolla, MO 65401$18,000
0 California Dr, Rolla, MO 65401
0 California Dr, Rolla, MO 65401$155,000
709 E 6th St, Rolla, MO 65401
Katrina Heitman Acar Real Estate, Inc
$249,900
3600 Center St, Rolla, MO 65401
3600 Center St, Rolla, MO 65401$58,425
Lot #22 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401
Lot #22 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401$53,300
Lot #12 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401
Lot #12 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401$450,000
1854 Osage Dr, Rolla, MO 65401
Joyce Thomas RE/MAX Results
$52,582
Lot #13 Private Drive 5294, Rolla, MO 65401