$440,000 Sold Jan 14, 2026
442 Dollinger Dr, Romeoville, IL 60446
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,350 Sq Ft
- Built 2020
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $187/SF
- 13 Days On Market
Current Estimated Value $445,476
Last Listing Agent Monica Deanda Realty of America, LLC
442 Dollinger Dr, Romeoville, IL 60446