$280,000 Sold Mar 05, 2026
55 Harmony Ln, Romeoville, IL 60446
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,583 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- 14% Below List Price
- $177/SF
- 97 Days On Market
Current Estimated Value $284,830
Last Listing Agent Nicole Ramirez Keller Williams Inspire - Geneva
55 Harmony Ln, Romeoville, IL 60446