$184,900
- Land
- 31.01 Acres
- $5,963 per Acre
Lot 37 Bobcat Hollow, Romney, WV 26757
Lot 37 Bobcat Hollow, Romney, WV 26757$184,900
Lot 37 Bobcat Hollow, Romney, WV 26757
Lot 37 Bobcat Hollow, Romney, WV 26757$359,000
2362 Skyview Dr, Romney, WV 26757
Mike Curran Coldwell Banker Home Town Realty
$259,900
174 Armstrong St, Romney, WV 26757
174 Armstrong St, Romney, WV 26757$210,000
0 Middle Ridge Rd Unit 27313732, Romney, WV 26757
0 Middle Ridge Rd Unit 27313732, Romney, WV 26757$120,000
0 Northwestern Turnpike Unit 27259676, Romney, WV 26757
0 Northwestern Turnpike Unit 27259676, Romney, WV 26757$499,900
2894 Old Jersey Mountain Rd, Romney, WV 26757
Keenan Shanholtz WEST VIRGINIA LAND & HOME REALTY
$50,000
0 Nathaniel Dr Unit WVHS2007728, Romney, WV 26757
0 Nathaniel Dr Unit WVHS2007728, Romney, WV 26757$189,500
189 N High St, Romney, WV 26757
Craig See Pioneer Ridge Realty
$68,000
6.56 Ac Residue Hamilton Estates, Romney, WV 26757
6.56 Ac Residue Hamilton Estates, Romney, WV 26757$799,900
200.92 AC Northwestern Turnpike, Romney, WV 26757
200.92 AC Northwestern Turnpike, Romney, WV 26757$295,000
168 Stoney Apple Dr, Romney, WV 26757
Sandra Hunt
WEST VIRGINIA LAND & HOME REALTY
(304) 652-7584
$25,000
LOT 37 W Hamilton Estates Dr, Romney, WV 26757
LOT 37 W Hamilton Estates Dr, Romney, WV 26757$60,000
Lot 32 Moose Hollow Rd, Romney, WV 26757
Lot 32 Moose Hollow Rd, Romney, WV 26757$124,900
0 Beam Rd Unit 27021184, Romney, WV 26757
0 Beam Rd Unit 27021184, Romney, WV 26757$20,000
Lot 65 High Mountain View Rd, Romney, WV 26757