$495,000
- Land
- 35.56 Acres
- $13,920 per Acre
669 Private Road 3523, Roosevelt, TX 76874
669 Private Road 3523, Roosevelt, TX 76874$495,000
669 Private Road 3523, Roosevelt, TX 76874
669 Private Road 3523, Roosevelt, TX 76874$4,935,000
4603 Sutton County Road 307, Sonora, TX 76950
G.L. Broker Bunger Real Estate Company, LLC
$313,500
Kc 261, Roosevelt, TX 76874
Kc 261, Roosevelt, TX 76874$4,935,000
4603 County Rd 307, Roosevelt, TX 76874
4603 County Rd 307, Roosevelt, TX 76874$980,000
1393 Kc 2611, Roosevelt, TX 76874
Eneyda Diaz JLA Realty
$8,526,872
1075 Private Road 3523, Roosevelt, TX 76874
1075 Private Road 3523, Roosevelt, TX 76874$2,359,720
1075 Private Road 3523, Roosevelt, TX 76874
Harper Hudsonpillar Keller Williams Realty - Kerrville
$650,000
1540 Rough Rider Rd, Roosevelt, TX 76874
1540 Rough Rider Rd, Roosevelt, TX 76874