$49,500
- Land
- 1.05 Acres
- $47,368 per Acre
0 Smith Ln Unit 202605184, Ropesville, TX 79358
0 Smith Ln Unit 202605184, Ropesville, TX 79358$49,500
0 Smith Ln Unit 202605184, Ropesville, TX 79358
0 Smith Ln Unit 202605184, Ropesville, TX 79358$70,870
4104 Farm To Market Road 168, Ropesville, TX 79358
4104 Farm To Market Road 168, Ropesville, TX 79358$45,900
3976 Koby St, Ropesville, TX 79358
3976 Koby St, Ropesville, TX 79358$100,000
0 Rockin T Rd Unit 202600314, Ropesville, TX 79358
0 Rockin T Rd Unit 202600314, Ropesville, TX 79358$39,900
3974 Koby St, Ropesville, TX 79358
3974 Koby St, Ropesville, TX 79358$659,000
Fm 3261 Fm 3261, Ropesville, TX 79358
Fm 3261 Fm 3261, Ropesville, TX 79358$57,500
6659 Tiger Rd, Ropesville, TX 79358
6659 Tiger Rd, Ropesville, TX 79358$34,900
3967 Evan St, Ropesville, TX 79358
3967 Evan St, Ropesville, TX 79358$89,900
3975 S Fm 168, Ropesville, TX 79358
3975 S Fm 168, Ropesville, TX 79358$1,462,280
0 Fm 168 Unit 202553461, Ropesville, TX 79358
0 Fm 168 Unit 202553461, Ropesville, TX 79358$45,391
4090 Farm To Market Road 168, Ropesville, TX 79358
4090 Farm To Market Road 168, Ropesville, TX 79358$57,500
6669 Tiger Rd, Ropesville, TX 79358
6669 Tiger Rd, Ropesville, TX 79358$34,900
6968 Koby St, Ropesville, TX 79358
6968 Koby St, Ropesville, TX 79358$100,000
0 Rockin T Rd Unit 202600316, Ropesville, TX 79358
0 Rockin T Rd Unit 202600316, Ropesville, TX 79358$34,900
3972 Koby St, Ropesville, TX 79358
3972 Koby St, Ropesville, TX 79358$809,900
6328 Foster Rd, Ropesville, TX 79358
Kristal Saenz Exit Realty of Lubbock