$599,900
- Land
- 5.59 Acres
- $107,317 per Acre
10255 99th Way, Sebastian, FL 32958
10255 99th Way, Sebastian, FL 32958$599,900
10255 99th Way, Sebastian, FL 32958
10255 99th Way, Sebastian, FL 32958$58,000
855 Hawthorn Cir, Sebastian, FL 32976
855 Hawthorn Cir, Sebastian, FL 32976$359,000
1554 US Highway 1, Sebastian, FL 32958
1554 US Highway 1, Sebastian, FL 32958$255,000
126 Ormond Ct, Sebastian, FL 32958
Justin Harrison Harrison Real Estate
$1,380,000
0000 Unknown, Melbourne Beach, FL 32951
0000 Unknown, Melbourne Beach, FL 32951$535,000
93 Judah Ln, Sebastian, FL 32958
Peter Robinson Laurel Agency, Inc.
$149,900
6200 99th St Unit 149, Sebastian, FL 32958
Hilda Virgen McCormick Home Sales Team LLC
$450,000
1031 Topsail Ln, Sebastian, FL 32958
HOLLIE BULDO Billero & Billero Properties
$749,000
111 Seagrape Rd, Melbourne Beach, FL 32951
Steven Koleno Beycome of Florida LLC
$89,900
104 Harborhill Dr, Micco, FL 32976
Jim Hamilton Sunset Home Sales
$470,000
135 Stony Point Dr, Sebastian, FL 32958
Candace Garber TruDeals Realty Corp
$274,900 New Construction
571 Tarpon Dr, Sebastian, FL 32976
Michael Knuelle RE/MAX Elite
$120,000
6129 98th Place, Sebastian, FL 32958
Lisa Purcell EXP Realty, LLC
$179,000
7645 Chasta Rd, Sebastian, FL 32976
Alyssa Kemp Blue Marlin Real Estate
$454,892 New Construction
49 White Pelican Ln, Sebastian, FL 32958
$349,990 New Construction
Adeline Plan at Spirit of Sebastian, Sebastian, FL 32958
$49,900
78 Treasure Cir, Sebastian, FL 32958
Brenda Tucker Sell Mobile Homes Tucker Mobile Homes Sales, Inc.