$417,189 Sold Jan 27, 2026
78 White Pelican Ln, Sebastian, FL 32958
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,477 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $282/SF
- 190 Days On Market
Current Estimated Value $417,875
Holiday Builders Spirit of Sebastian
78 White Pelican Ln, Sebastian, FL 32958