$251,575 Sold Apr 24, 2026
221 Norfolk Ct Unit 3, Roselle, IL 60172
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,105 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $228/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $270,608
Last Listing Agent Jose Borjas Shopping Casas Chicago LLC
221 Norfolk Ct Unit 3, Roselle, IL 60172