$7,777,081
- Land
- 81.53 Acres
- $95,392 per Acre
7639 Minonite Rd, Richmond, TX 77469
7639 Minonite Rd, Richmond, TX 77469$7,777,081
7639 Minonite Rd, Richmond, TX 77469
7639 Minonite Rd, Richmond, TX 77469$479,000
000000 Baker Rd, Rosenberg, TX 77471
000000 Baker Rd, Rosenberg, TX 77471$1,200,000
2925 West St, Rosenberg, TX 77471
2925 West St, Rosenberg, TX 77471$1,332,240
1101-3 Baker Rd, Rosenberg, TX 77471
1101-3 Baker Rd, Rosenberg, TX 77471$135,000
0 Randon Dyer Rd Unit 3625556, Rosenberg, TX 77471
0 Randon Dyer Rd Unit 3625556, Rosenberg, TX 77471$125,000
2719 West St, Rosenberg, TX 77471
2719 West St, Rosenberg, TX 77471$1,076,367
1626 Hartledge Rd, Rosenberg, TX 77471
1626 Hartledge Rd, Rosenberg, TX 77471$40,000
204 3rd St, Rosenberg, TX 77471
204 3rd St, Rosenberg, TX 77471$649,000
3710 Avenue F, Rosenberg, TX 77471
3710 Avenue F, Rosenberg, TX 77471$1,500,000
1215 Avenue H, Rosenberg, TX 77471
1215 Avenue H, Rosenberg, TX 77471$420,000
6703 Rustling Oaks Dr, Richmond, TX 77469
6703 Rustling Oaks Dr, Richmond, TX 77469$1,613,027
0 Benton Rd, Rosenberg, TX 77469
0 Benton Rd, Rosenberg, TX 77469$1,225,125
00 Patton Tx-10 Spur 10 Hwy 36 Bypass, Rosenberg, TX 77471
00 Patton Tx-10 Spur 10 Hwy 36 Bypass, Rosenberg, TX 77471$825,500
00 Muegge Rd, Rosenberg, TX 77471
00 Muegge Rd, Rosenberg, TX 77471$2,599,000
0 Daily Rd Unit 41757180, Rosenberg, TX 77471
0 Daily Rd Unit 41757180, Rosenberg, TX 77471$65,000
413 2nd St, Rosenberg, TX 77471
413 2nd St, Rosenberg, TX 77471$1,524,600
3715 U S 59, Rosenberg, TX 77471