$475,000
- Land
- 1.85 Acres
- $256,757 per Acre
274 Rotonda Blvd W, Rotonda West, FL 33947
274 Rotonda Blvd W, Rotonda West, FL 33947$475,000
274 Rotonda Blvd W, Rotonda West, FL 33947
274 Rotonda Blvd W, Rotonda West, FL 33947$424,000
82 Pinehurst Place, Rotonda West, FL 33947
Anthony Ciarlo CENTURY 21 BE3
$429,900
264 Mariner Ln, Rotonda West, FL 33947
Jeremy Jones TALL PINES REALTY
$500,000
42 Pine Valley Place, Rotonda West, FL 33947
Amy Gonzales MICHAEL SAUNDERS & COMPANY
$419,000
257 Bunker Rd, Rotonda West, FL 33947
Alex Gomez Brodersen LLC
$429,000
105 Westwind Dr, Placida, FL 33946
John Harms MICHAEL SAUNDERS & CO. - BOCA
$479,000
35 Sportsman Ct, Rotonda West, FL 33947
Carri Rodgers COLDWELL BANKER REALTY
$400,000
57 Marker Rd, Rotonda West, FL 33947
Tim O'Hara WILLIAM RAVEIS REAL ESTATE
$403,500 New Construction
146 Marker Rd, Rotonda West, FL 33947
Dawn Winter ADAMS HOMES REALTY
$475,000
240 White Marsh Ln, Rotonda West, FL 33947
Brayden Milner FLORIDA FUTURE REALTY INC
$499,995
55 Clubhouse Rd, Rotonda West, FL 33947
Brian Partie ENGEL + VOELKERS SARASOTA
$439,900
208 Annapolis Ln, Rotonda West, FL 33947
Tanya Ciccarone COLDWELL BANKER SUNSTAR REALTY
$500,000
8540 Amberjack Cir Unit 203, Englewood, FL 34224
Marcy Davis MICHAEL SAUNDERS & CO. - BOCA
$420,000
64 Bunker Ct, Rotonda West, FL 33947
Jennifer Elliott MICHAEL SAUNDERS & COMPANY
$429,000
10600 Lemon Creek Loop Unit 104, Englewood, FL 34224
Jon Bauer PARADISE EXCLUSIVE INC
$434,000
256 Mark Twain Ln, Rotonda West, FL 33947
Austin Tracy LASBURY-TRACY REALTY INC.