$435,000 Sold Oct 24, 2025
77 Stonebridge Cir, Newcastle, ME 04553
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,470 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $296/SF
- 17 Days On Market
Current Estimated Value $428,124
Last Listing Agent Marsha DeCosta Tim Dunham Realty