$255,000
- Land
- 36 Acres
- $7,083 per Acre
36 AC Wheeler-Horton Rd, Munfordville, KY 42765
36 AC Wheeler-Horton Rd, Munfordville, KY 42765$255,000
36 AC Wheeler-Horton Rd, Munfordville, KY 42765
36 AC Wheeler-Horton Rd, Munfordville, KY 42765$84,500
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$369,000
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$320,000
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$249,900
18 Caldwell St, Munfordville, KY 42765
Ryan Shanahan Coldwell Banker Legacy Group
$320,000
253 Boiling Springs Rd, Munfordville, KY 42765
Trish Ford One Key Realty--Shepherdsville
$314,999
105 Maple St Unit MV, Munfordville, KY 42765
Erica Puckett Legacy Property Group
$399,950
152 Mud Branch Rd, Munfordville, KY 42765
Alicia McClure Legacy Property Group
$249,950
406 N Hubbard Ave, Munfordville, KY 42765
Paul Thomas MOSSY OAK PROPERTIES HART REALTY
$334,800
43 Harlen St, Munfordville, KY 42765
Michael Thomas AT HOME REALTY OF KENTUCKY, LLC
$330,000
250 Maple Grove Ln, Munfordville, KY 42765
Chad Bergenson Coldwell Banker Legacy Group
$750,000
0 Waldeck Rd, Bonnieville, KY 42713
0 Waldeck Rd, Bonnieville, KY 42713$209,950
5044 N Dixie Hwy, Bonnieville, KY 42713
Alivia Clark Legacy Property Group
$285,000
2208 Rocky Hill Rd, Bonnieville, KY 42713
2208 Rocky Hill Rd, Bonnieville, KY 42713$199,000
0 Concord Church Rd Unit SC47676, Munfordville, KY 42765
0 Concord Church Rd Unit SC47676, Munfordville, KY 42765$299,000
6 River Bend Rd, Horse Cave, KY 42749
6 River Bend Rd, Horse Cave, KY 42749$124,900
1628 S Dixie Hwy, Munfordville, KY 42765
Helen Tatchell Legacy Property Group
$199,000
0 Concord Church Rd Unit 1707594, Munfordville, KY 42765
0 Concord Church Rd Unit 1707594, Munfordville, KY 42765$320,000
4305 Track 2 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Track 2 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$999,900
453 Cheslon Rd, Munfordville, KY 42765
J.E. Bramblett RE/MAX Executive Group, Inc.
$198,000
1589 Main St, Munfordville, KY 42765
1589 Main St, Munfordville, KY 42765$139,500
354 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
Melanie Krebs NETWORK REAL ESTATE SERVICES
$224,999
606 N Washington St, Munfordville, KY 42765
Helen Tatchell Legacy Property Group
$250,000
0 S Dixie Hwy, Munfordville, KY 42765
0 S Dixie Hwy, Munfordville, KY 42765$1,799,950
1000 Dawson Hollow North Rd, Bonnieville, KY 42713
1000 Dawson Hollow North Rd, Bonnieville, KY 42713$205,000
86 Matthew St, Munfordville, KY 42765
Stephanie Wade RE/MAX Executive Group, Inc.
$414,000
4605 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4605 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$155,000
311 N Washington St, Munfordville, KY 42765
Chad Bergenson Coldwell Banker Legacy Group
$224,900
216 Munfordville-Linwood Rd, Munfordville, KY 42765
Eric Bulle Elmore Realty & Auction
$229,500
124 Julia Ln, Munfordville, KY 42765
Gine Baker RE/MAX Highland Realty
$999,000
7567 Cub Run Hwy, Munfordville, KY 42765
Josh Srygler Mayes Thompson Realty LLC
$250,000
0 S Dixie Hwy, Munfordville, KY 42765
0 S Dixie Hwy, Munfordville, KY 42765$679,000
1245 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
Alexis Bratcher Legacy Property Group
$229,950
84 Cedar Knob Rd, Munfordville, KY 42765
Alicia McClure Legacy Property Group
$84,500
4305 Track 3 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765
4305 Track 3 Raider Hollow Rd, Munfordville, KY 42765$85,000
829 National Turnpike, Munfordville, KY 42765
Shasta Philpot SCHULER BAUER REAL ESTATE SERVICES ERA POWERED- Elizabethtown
$849,000
774 John Logsdon Rd, Munfordville, KY 42765
A.J. Woosley American Land & Farm, LLC
$149,950
135 L and North Turnpike Rd, Munfordville, KY 42765
Alicia McClure Legacy Property Group