$225,000
- Land
- 10.75 Acres
- $20,930 per Acre
10.75 Acre Neal's Store Rd, Roxboro, NC 27574
10.75 Acre Neal's Store Rd, Roxboro, NC 27574$225,000
10.75 Acre Neal's Store Rd, Roxboro, NC 27574
10.75 Acre Neal's Store Rd, Roxboro, NC 27574$263,200
7856 Boston Rd, Roxboro, NC 27574
Chris Lawrence Trillionaire Realty