$475,000
6798 Thornville Rd NE, Rushville, OH 43150
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,700 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- $176/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $476,139
Last Listing Agent Kente Binford Coldwell Banker Realty
6798 Thornville Rd NE, Rushville, OH 43150