$1,300,000
- Land
- 4.68 Acres
- $277,778 per Acre
77 E Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570
77 E Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570$1,300,000
77 E Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570
77 E Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570$165,000
1720 Wheelhouse Cir Unit 28, Ruskin, FL 33570
David Marger
$79,900
3635 Luau St, Ruskin, FL 33570
April Dutra Central Florida Mobile Home Sales, Inc
$33,500
580 Sundrop Cir, Ruskin, FL 33570
Eddie DeBlois Coast to Coast Mobile Home Sales LLC
$4,300,000
0 S Cortaro Dr S Unit MFRTB8452401, Ruskin, FL 33573
0 S Cortaro Dr S Unit MFRTB8452401, Ruskin, FL 33573$79,000
2320 Gulf City Rd Unit 275, Ruskin, FL 33570
Dominic Trice Coast to Coast Mobile Home Sales LLC
$295,990
447 Warm Heron Place, Ruskin, FL 33570
$54,900
6234 Carl Shepard Dr, Ruskin, FL 33570
Jennifer Maasdorp Integrity Mobile Homes
$599,990
1142 12th St SE, Ruskin, FL 33570
1142 12th St SE, Ruskin, FL 33570$575,000
3304 W Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570
3304 W Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570$81,700
201 6th St NW, Ruskin, FL 33570
201 6th St NW, Ruskin, FL 33570$98,444
2016 Bayou Dr S, Ruskin, FL 33570
Darlene Colombo Sunny Days Manufactured & Mobile Home Brokers, LLC
$1,300,000
301 E Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570
301 E Shell Point Rd, Ruskin, FL 33570$65,000
2527 Turtleback Way Unit 303, Ruskin, FL 33570
David Marger
$76,900
2206 Chaney Dr Unit 394, Ruskin, FL 33570
Sandra Bergman Cove Communities
$13,900
2917 Hibiscus Run Ln, Ruskin, FL 33570
Stephen Muench Sunshine Mobile Home Sales LLC
$1,441,000
2 W Shell Point, Ruskin, FL 33570
Rhett Pennington CAPITAL REALTY INVESTMENT GRP