$505,000 Last List Price Sold Jul 01, 2025
2529 Maple Tree Dr, Saint Charles, MO 63303
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,897 Sq Ft
- Built 1991
Last Sold Summary
- $130/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $517,419
Last Listing Agent Ximena Vasquez EXP Realty, LLC
2529 Maple Tree Dr, Saint Charles, MO 63303