$21,999
- Land
- 36.25 Acres
- $607 per Acre
0 Co Rd N6659 36 25 Acres, St. Johns, AZ 85936
0 Co Rd N6659 36 25 Acres, St. Johns, AZ 85936$21,999
0 Co Rd N6659 36 25 Acres, St. Johns, AZ 85936
0 Co Rd N6659 36 25 Acres, St. Johns, AZ 85936$54,900
Lot 76 Red Sky Ranch -- Unit 76, Saint Johns, AZ 85936
Lot 76 Red Sky Ranch -- Unit 76, Saint Johns, AZ 85936$198,500
34 County Road N6437 --, Saint Johns, AZ 85936
John Heltzel Landmark Homes, L.L.C.
$70,000
0 Highway 191 Unit 238877, St. Johns, AZ 85936
0 Highway 191 Unit 238877, St. Johns, AZ 85936$29,900
24 County Rd N6578, St. Johns, AZ 85936
24 County Rd N6578, St. Johns, AZ 85936$40,000
0 St John's Unit 255345, St. Johns, AZ 85936
0 St John's Unit 255345, St. Johns, AZ 85936$54,000
100 River Springs Ranch -- Unit 100, Saint Johns, AZ 85936
100 River Springs Ranch -- Unit 100, Saint Johns, AZ 85936$40,000
76 acres Cr 6451, St. Johns, AZ 85936
76 acres Cr 6451, St. Johns, AZ 85936$17,500
0 Co Rd N6579 37 25 Acres, St. Johns, AZ 85936
0 Co Rd N6579 37 25 Acres, St. Johns, AZ 85936$13,947
205 County Rd 7005 --, Saint Johns, AZ 85936
205 County Rd 7005 --, Saint Johns, AZ 85936$29,999
500 N 2nd W, Saint Johns, AZ 85936
500 N 2nd W, Saint Johns, AZ 85936$13,500
43 Cr N4019, St. Johns, AZ 85936
43 Cr N4019, St. Johns, AZ 85936$16,900
TBD 36 Acres Elk Valley Ranch -- Unit 91, Saint Johns, AZ 85936
TBD 36 Acres Elk Valley Ranch -- Unit 91, Saint Johns, AZ 85936$35,000
Lot 1041 Woodland Valley Ranch -- Unit 1041, Saint Johns, AZ 85936
Lot 1041 Woodland Valley Ranch -- Unit 1041, Saint Johns, AZ 85936$46,000