$25,000
- Land
- 40.78 Acres
- $613 per Acre
Lot 78 Witch Well Ranches -- Unit 78, Saint Johns, AZ 85936
Lot 78 Witch Well Ranches -- Unit 78, Saint Johns, AZ 85936$25,000
Lot 78 Witch Well Ranches -- Unit 78, Saint Johns, AZ 85936
Lot 78 Witch Well Ranches -- Unit 78, Saint Johns, AZ 85936$13,000
0 205-54-005g Unit 259544, Concho, AZ 85924
0 205-54-005g Unit 259544, Concho, AZ 85924$159,000
51 N9003, Concho, AZ 85924
Vincent Morgan Real Broker
$17,500
TBD Co Rd N6659 36 25 Acres --, Saint Johns, AZ 85936
TBD Co Rd N6659 36 25 Acres --, Saint Johns, AZ 85936$48,900
Lot 75 Red Sky Ranch -- Unit 75, Saint Johns, AZ 85936
Lot 75 Red Sky Ranch -- Unit 75, Saint Johns, AZ 85936$225,000
120 W 4th St S, Saint Johns, AZ 85936
Karen Hanson Devstar Realty
$234,900
1150 30th S, Saint Johns, AZ 85936
Beth Jo Zeitzer R.O.I. Properties - Phoenix
$31,900
Lot 99 Carrizo Ranch -- Unit 99, Saint Johns, AZ 85936
Lot 99 Carrizo Ranch -- Unit 99, Saint Johns, AZ 85936$35,000
0 W 0 Ave Unit 6971730, Concho, AZ 85924
0 W 0 Ave Unit 6971730, Concho, AZ 85924$4,495
29 County Road 6025 Unit 106, Saint Johns, AZ 85936
29 County Road 6025 Unit 106, Saint Johns, AZ 85936$55,000
#59 River Springs Ranch -- Unit 59, Saint Johns, AZ 85936
#59 River Springs Ranch -- Unit 59, Saint Johns, AZ 85936$32,900
Lot 746 Woodland Valley Ranch -- Unit 746, Saint Johns, AZ 85936
Lot 746 Woodland Valley Ranch -- Unit 746, Saint Johns, AZ 85936$14,900
TBD 20 Acres -- Unit 22, Concho, AZ 85924
TBD 20 Acres -- Unit 22, Concho, AZ 85924$38,200
Lot 197 Unit 6 River Springs Ranch -- Unit 197, Saint Johns, AZ 85936