$251,000
617 W Myrtle St, Saint Peter, MN 56082
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,414 Sq Ft
- Built 1939
Last Sold Summary
- $104/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $261,967
Last Listing Agent Ellen Gruhot Century 21 Atwood
617 W Myrtle St, Saint Peter, MN 56082