$150,000
- Land
- 4.24 Acres
- $35,377 per Acre
0 Shiver Farms Ln Unit 26014383, Saint Stephen, SC 29479
0 Shiver Farms Ln Unit 26014383, Saint Stephen, SC 29479$150,000
0 Shiver Farms Ln Unit 26014383, Saint Stephen, SC 29479
0 Shiver Farms Ln Unit 26014383, Saint Stephen, SC 29479$40,000
0 S Carolina 45, Saint Stephen, SC
0 S Carolina 45, Saint Stephen, SC$87,500
Tract 2 Chauncey Ln, Saint Stephen, SC 29479
Tract 2 Chauncey Ln, Saint Stephen, SC 29479$227,500
Tract 1 Chauncey Ln, Saint Stephen, SC 29479
Tract 1 Chauncey Ln, Saint Stephen, SC 29479$90,000
312 Heaven Dr, Saint Stephen, SC 29479
312 Heaven Dr, Saint Stephen, SC 29479$325,000
141 Mainester Ln, Saint Stephen, SC 29479
Jay Law The Real Estate Firm
$495,000
717 Huskie Ln, Saint Stephen, SC 29479
Kandi Mangual
RE/MAX Cornerstone Realty
(833) 482-1209
$109,900
0 Cottage Ln, Saint Stephen, SC 29479
0 Cottage Ln, Saint Stephen, SC 29479$216,500
210 Grass Rd, Saint Stephen, SC 29479
Jacqui Swain Carolina One Real Estate
$179,900
0 Cottage Ln, Saint Stephen, SC 29479
0 Cottage Ln, Saint Stephen, SC 29479$50,000
0 Thicket Ln Unit 26011177, Saint Stephen, SC 29479
0 Thicket Ln Unit 26011177, Saint Stephen, SC 29479$275,900
610 Rabbitpatch Ln, Saint Stephen, SC 29479
Jacqui Swain Carolina One Real Estate
$299,900
838 Ranch Hill Ln, Saint Stephen, SC 29479
Brenda Artis AgentOwned Realty
$185,000
3262 N U S Highway 52, Saint Stephen, SC 29479
3262 N U S Highway 52, Saint Stephen, SC 29479$55,000
727 Campbellridge Ln, Saint Stephen, SC 29479
Thomas Concannon Keller Williams Realty Charleston
$149,900
3 Highway 52, Saint Stephen, SC 29479
3 Highway 52, Saint Stephen, SC 29479$239,900
4 Highway 52, Saint Stephen, SC 29479
4 Highway 52, Saint Stephen, SC 29479$348,900
200 Roosevelt Dr, Saint Stephen, SC 29479
Paul Bermingham Keller Williams Realty Charleston West Ashley
$248,900
0 Sweat Retreat Ln, Saint Stephen, SC 29479
0 Sweat Retreat Ln, Saint Stephen, SC 29479$79,000
425 Pecan Pond Trail, Saint Stephen, SC 29479
425 Pecan Pond Trail, Saint Stephen, SC 29479$159,900
1200 Old Mill Rd, Saint Stephen, SC 29479
Toni Simmons Keller Williams Key
$303,999
0 Fauling Rd Unit 26008292, Saint Stephen, SC 29479