$441,350
- Land
- 97 Acres
- $4,550 per Acre
0 Knott Rd Unit 26305869, Marceline, MO 64658
0 Knott Rd Unit 26305869, Marceline, MO 64658$441,350
0 Knott Rd Unit 26305869, Marceline, MO 64658
0 Knott Rd Unit 26305869, Marceline, MO 64658$375,000
Knox Rd Marceline Unit Mo 64658, Marceline, MO 64658
Knox Rd Marceline Unit Mo 64658, Marceline, MO 64658$441,350
1 Knott Rd, Clark Township, MO 64658
1 Knott Rd, Clark Township, MO 64658$89,900
606 S College Ave, Salisbury, MO 65281
The Legacy Group eXp Realty, LLC
$339,900
32505 Hawk Ave, Salisbury Township, MO 65281
Dave Atkinson Missouri Land and Farm LLC