$325,000
- Land
- 5.82 Acres
- $55,842 per Acre
2413 Route 44, Salt Point, NY 12578
2413 Route 44, Salt Point, NY 12578$325,000
2413 Route 44, Salt Point, NY 12578
2413 Route 44, Salt Point, NY 12578$610,000
34 Barkit Kennel Rd, Pleasant Valley, NY 12569
Amber Thomas
Compass Greater NY, LLC
(845) 379-3281
$775,000
352-354 Ruskey Ln, Hyde Park, NY 12538
Dana Duncan Houlihan Lawrence Inc.
$1,295,000
7 Bear Hollow Ln, Hyde Park, NY 12538
Justin LaFalce KW MidHudson
$749,900
394 Smith Rd, Hyde Park, NY 12538
LISA WOHLMUTH KW MidHudson
$750,000
5028-5030 Rt-82, Millbrook, NY 12578
Jennifer Roberts Curasi Realty, Inc.
$765,000
70 Camp Dr, Rhinebeck, NY 12572
Daniel Staley Staley Real Estate, LLC
$999,000
76 Woodlands Trail, Clinton Corners, NY 12514
Nicole Orefice Compass Greater NY, LLC
$899,900
5 Rosewood, Salisbury Mills, NY 12578
Theresa Budich Howard Hanna Rand Realty
$1,295,000
14 Bear Hollow Ln, Hyde Park, NY 12538
Justin LaFalce KW MidHudson
$1,100,000
92 Fiddlers Bridge Rd, Staatsburg, NY 12580
Lindsay Allen Upstate Down
$799,000
477 Canoe Hill Rd, Millbrook, NY 12545
HEATHER CRONER William Pitt Sothebys Int Rlty
$1,095,000
3 Bear Hollow Ln, Hyde Park, NY 12538
Justin LaFalce KW MidHudson
$800,000
2327 Salt Point Turnpike, Clinton Corners, NY 12514
Kaye Saglibene
$599,000
43 Heritage Rd, Clinton Corners, NY 12514
Eliana Amodio Amodio Real Estate & Prop
$995,000
Parcel 1 - TBD Woodstock Rd, Millbrook, NY 12545
Parcel 1 - TBD Woodstock Rd, Millbrook, NY 12545$1,200,000
2010 Salt Point Turnpike, Pleasant Valley, NY 12569