$180,000 Last List Price
908 Fisher St, Sulphur Springs, TX 75482
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,147 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- $157/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $176,603
Last Listing Agent Marlin Jones Freedom Realty
908 Fisher St, Sulphur Springs, TX 75482