$414,990 Sold Jan 05, 2026
32979 Osprey Peak Way, San Antonio, FL 33576
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,453 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $169/SF
- 54 Days On Market
Last Listing Agent Jodi Smenda D R HORTON REALTY OF TAMPA LLC
32979 Osprey Peak Way, San Antonio, FL 33576