$394,990 Last List Price Sold May 06, 2026
8915 Summerwood Bend, San Antonio, TX 78254
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,065 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $191/SF
- 16 Days On Market
Century Communities Rosemont Hill
8915 Summerwood Bend, San Antonio, TX 78254