$156,250
- Land
- 25 Acres
- $6,250 per Acre
Parcel #28382 County Road 403, San Augustine, TX 75972
Parcel #28382 County Road 403, San Augustine, TX 75972$156,250
Parcel #28382 County Road 403, San Augustine, TX 75972
Parcel #28382 County Road 403, San Augustine, TX 75972$735,000
625 Pr 8525, Broaddus, TX 75929
Freddie Shaw Allman Company
$45,000
39-D Hwy 83, Broaddus, TX 75929
39-D Hwy 83, Broaddus, TX 75929$212,345
R12357 Lot 76 Fm 705, Broaddus, TX 75929
R12357 Lot 76 Fm 705, Broaddus, TX 75929$225,000
PID 11304 Farm To Market Road 83, Broaddus, TX 75972
PID 11304 Farm To Market Road 83, Broaddus, TX 75972$37,500
39-A Fm 1751, Broaddus, TX 75929
39-A Fm 1751, Broaddus, TX 75929$130,000
AB 399 C Cr 405, San Augustine, TX 75972
AB 399 C Cr 405, San Augustine, TX 75972$164,900
2874 Cr 4750, Broaddus, TX 75929
Kaye Kaye Smith The 3:16 Team, Inc.
$698,000
794 Texas 21, San Augustine, TX 75972
Randy Fuller Pic-A-Home Real Estate
$118,474
R12357 - Lot 70 Fm 705, Broaddus, TX 75929
R12357 - Lot 70 Fm 705, Broaddus, TX 75929$485,000
TBD County Road 120c, San Augustine, TX 75972
TBD County Road 120c, San Augustine, TX 75972$150,000
004 Farm To Market Road 83, Broaddus, TX 75929
004 Farm To Market Road 83, Broaddus, TX 75929$150,000
Lot 008 Farm To Market Road 83, Broaddus, TX 75929
Lot 008 Farm To Market Road 83, Broaddus, TX 75929$189,816
66 County Road 4248, San Augustine, TX 75972
66 County Road 4248, San Augustine, TX 75972$167,900
5007 Farm To Market 353, San Augustine, TX 75972
5007 Farm To Market 353, San Augustine, TX 75972$94,516