Homes for Sale near San Rafael Elementary School
-
-
$120,000
- Land
- 40 Acres
- $3,000 per Acre
60 Strauss Rd, Ramah, NM 87321
60 Strauss Rd, Ramah, NM 87321 -
$22,500
- Land
- 7.8 Acres
- $2,885 per Acre
12 Sandstone Ln, Pinehill, NM 87357
12 Sandstone Ln, Pinehill, NM 87357 -
$14,500
- Land
- 5.1 Acres
- $2,843 per Acre
Davids Rock Rd, Pinehill, NM 87357
Davids Rock Rd, Pinehill, NM 87357 -
$26,905,450
- Land
- 20,306 Acres
- $1,325 per Acre
Zuni Trail, Fence Lake, NM 87315
Zuni Trail, Fence Lake, NM 87315 -
$14,580
- Land
- 5.69 Acres
- $2,562 per Acre
Camino de Tierra, Ramah, NM 87321
Camino de Tierra, Ramah, NM 87321 -
$14,999
- Land
- 5.27 Acres
- $2,846 per Acre
Unnamed Road Access, El Morro Valley, NM 87321
Unnamed Road Access, El Morro Valley, NM 87321 -
$14,999
- Land
- 5 Acres
- $3,000 per Acre
Camino de Tierra, El Morro Valley, NM 87321
Camino de Tierra, El Morro Valley, NM 87321 -
$28,040,375
- 3 Beds
- 2 Baths
Zuni Trail, Fence Lake, NM 87315
Zuni Trail, Fence Lake, NM 87315Butch Porter
-
$150,000
- Land
- 39.67 Acres
- $3,781 per Acre
Jackrabbit Trail, Pinehill, NM 87357
Jackrabbit Trail, Pinehill, NM 87357 -
$218,000
- Land
- 176 Acres
- $1,239 per Acre
TBD New Mexico 117, San Mateo, NM 87020
TBD New Mexico 117, San Mateo, NM 87020 -
$20,000
- Land
- 10 Acres
- $2,000 per Acre
LOT 45 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357
LOT 45 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357 -
$49,900
$5K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,268 Sq Ft
18 W Otero Rd, San Rafael, NM 87051
18 W Otero Rd, San Rafael, NM 87051Jesus Esparza ASSET SOLUTIONS REALTY
-
$416,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,872 Sq Ft
295 Pine Hill Rd, Fence Lake, NM 87315
295 Pine Hill Rd, Fence Lake, NM 87315Jason Valentine COLDWELL BANKER HIGH DESERT REALTY
-
$20,000
- Land
- 10 Acres
- $2,000 per Acre
LOT 50 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357
LOT 50 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357 -
$49,800
- Land
- 5.14 Acres
- $9,689 per Acre
Lot 9 Juniper Hill Rd, Ramah, NM 87321
Lot 9 Juniper Hill Rd, Ramah, NM 87321 -
-
$18,000
$7K PRICE DROP- Land
- 10.47 Acres
- $1,719 per Acre
Lots 61 and 62 Tierre Verde St, Pinehill, NM 87357
Lots 61 and 62 Tierre Verde St, Pinehill, NM 87357 -
$389,000
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,405 Sq Ft
195 Ferguson Rd, Ramah, NM 87321
195 Ferguson Rd, Ramah, NM 87321Patricia Anderson Berkshire Hathaway Home Svc NM
-
$12,299
- Land
- 10.3 Acres
- $1,194 per Acre
12345 Lobo Solitario Rd, Grants, NM 87321
12345 Lobo Solitario Rd, Grants, NM 87321 -
$35,000
$15K PRICE DROP- Land
- 20.03 Acres
- $1,747 per Acre
Lot 61 Bobcat Ln, El Morro, NM 87321
Lot 61 Bobcat Ln, El Morro, NM 87321 -
$35,000
- Land
- 20 Acres
- $1,750 per Acre
0 Flora Unit 1090708, Ramah, NM 87321
0 Flora Unit 1090708, Ramah, NM 87321 -
$52,000
- Land
- 29.87 Acres
- $1,741 per Acre
10 Camino de Fusilero Rd, Ramah, NM 87321
10 Camino de Fusilero Rd, Ramah, NM 87321 -
$350,000
- Land
- 129 Acres
- $2,713 per Acre
TBD Oso Ridge Lookout Rd, Grants, NM 87020
TBD Oso Ridge Lookout Rd, Grants, NM 87020 -
$40,000
- Land
- 20 Acres
- $2,000 per Acre
LOT Tbd La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357
LOT Tbd La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357 -
$29,000
- Land
- 10.26 Acres
- $2,827 per Acre
13 Davids Rock Rd, Candy Kitchen, NM 87321
13 Davids Rock Rd, Candy Kitchen, NM 87321 -
$20,000
- Land
- 10 Acres
- $2,000 per Acre
LOT 40 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357
LOT 40 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357 -
$4,900
$1K PRICE DROP- Land
- 2.4 Acres
- $2,042 per Acre
Lot 531 Julie Ln, Ramah, NM 87321
Lot 531 Julie Ln, Ramah, NM 87321 -
$79,900
- Land
- 37.41 Acres
- $2,136 per Acre
42 Jackrabbit Trail, Ramah, NM 87321
42 Jackrabbit Trail, Ramah, NM 87321 -
$20,000
- Land
- 10 Acres
- $2,000 per Acre
LOT 49 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357
LOT 49 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357 -
$132,000
- Land
- 80 Acres
- $1,650 per Acre
00 Forest Road 301, Grants, NM 87020
00 Forest Road 301, Grants, NM 87020 -
$20,000
- Land
- 10.21 Acres
- $1,959 per Acre
LOT 48 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357
LOT 48 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357 -
$100,000
- Land
- 20 Acres
- $5,000 per Acre
20 Road 6 Rd, El Morro, NM 87357
20 Road 6 Rd, El Morro, NM 87357 -
$20,000
- Land
- 10 Acres
- $2,000 per Acre
LOT 46 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357
LOT 46 La Tinaja Trail, Pinehill, NM 87357 -
$588,000
- Land
- 5.83 Acres
- $100,858 per Acre
0 Mesa Blvd, Grants, NM 87020
0 Mesa Blvd, Grants, NM 87020 -
$28,900
- Land
- 13.79 Acres
- $2,096 per Acre
tbd Arrowhead Rd, Ramah, NM 87321
tbd Arrowhead Rd, Ramah, NM 87321 -
$28,900
- Land
- 13.79 Acres
- $2,096 per Acre
Tbd Arrowhead Rd, Pinehill, NM 87357
Tbd Arrowhead Rd, Pinehill, NM 87357 -
$75,000
$10K PRICE DROP- Land
- 56.79 Acres
- $1,321 per Acre
192 Ice Caves Rd, San Rafael, NM 87051
192 Ice Caves Rd, San Rafael, NM 87051 -
$384,000
- Land
- 129 Acres
- $2,977 per Acre
TBD Fish Hook Rd, San Rafael, NM 87020
TBD Fish Hook Rd, San Rafael, NM 87020 -
$35,900
- Land
- 10.91 Acres
- $3,291 per Acre
0 Cerro Leonides Rd, San Mateo, NM 87020
0 Cerro Leonides Rd, San Mateo, NM 87020
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2