$1,625,000
- Land
- 6.61 Acres
- $245,840 per Acre
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6341460, Sanford, FL 32771
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6341460, Sanford, FL 32771$1,625,000
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6341460, Sanford, FL 32771
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6341460, Sanford, FL 32771$325,000
1000 S Laurel Ave, Sanford, FL 32771
Gregory Roberts LPT REALTY LLC
$224,000
1806 Redding Place, Sanford, FL 32771
Alex Manolov LPT REALTY, LLC
$365,000
406 S Scott Ave, Sanford, FL 32771
Ingrid Dodd INVESTOR'S REAL ESTATE LLC
$551,485
4040 Bradbury Way, Sanford, FL 32773
$550,000
900 S Locust Ave, Sanford, FL 32771
Derek Carmichael CMI REALTY
$1,625,000
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6341483, Sanford, FL 32771
0 Lake Markham Rd Unit MFRO6341483, Sanford, FL 32771$246,750
2075 Dixie Ave, Sanford, FL 32771
Scott Banta BLACKFIN REALTY LLC
$220,000
202 Fairmont Dr, Sanford, FL 32773
James Cox, Jr MBA REALTY GROUP, INC
$357,000
205 Woodfield Dr, Sanford, FL 32773
Tab Bish LLC REAL BROKER, LLC
$579,900
2045 Washington Ave, Sanford, FL 32771
Blake Bolton LPT REALTY, LLC
$50,000
2018 Grandview Ave N, Sanford, FL 32771
2018 Grandview Ave N, Sanford, FL 32771$1,600,000
2820 Cameron Ave, Sanford, FL 32773
2820 Cameron Ave, Sanford, FL 32773$459,990
Cali Plan at Concorde, Sanford, FL 32773
$350,000
2820 S Magnolia Ave, Sanford, FL 32773
Caleb Cox OPTIMA ONE REALTY, INC.
$492,135
4041 Bradbury Way, Sanford, FL 32773
$1,200,000
2700 W 25th Street Unit #Parcel B, Sanford, FL 32771
2700 W 25th Street Unit #Parcel B, Sanford, FL 32771$362,500
232 W 17th St, Sanford, FL 32771