$150,000 Sold Nov 18, 2025
2395 Delaware Ave Unit 22, Santa Cruz, CA 95060
- 2 Beds
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
- Built 2012
Last Sold Summary
- 54% Below List Price
- $158/SF
- 409 Days On Market
Last Listing Agent Pamela Samuelson Coldwell Banker Realty
2395 Delaware Ave Unit 22, Santa Cruz, CA 95060