$559,000
- Land
- 5.1 Acres
- $109,608 per Acre
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292$559,000
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292
344 S Moon Dr, Venice, FL 34292$10,000
Lot 18 Fritz Ave, North Port, FL 34269
Lot 18 Fritz Ave, North Port, FL 34269$289,900
4581 Kingsmere Unit 29, Sarasota, FL 34235
Kenneth Cowles
REALTY SERVICES INC
(941) 740-5589
$19,900
0 Cantor Ave Unit MFRA4580410, North Port, FL 34286
0 Cantor Ave Unit MFRA4580410, North Port, FL 34286$360,000
234 Colonia Ln E, Nokomis, FL 34275
Brandi Furlan
KW COASTAL LIVING III
(941) 541-8015
$1,349,000
8969 Bernini Place, Sarasota, FL 34240
Andrew Garcia
KELLER WILLIAMS ON THE WATER
(941) 390-1389
$389,900
2852 Nassau St, Sarasota, FL 34231
Lori Campbell
ALLEGIANT REAL ESTATE GROUP
(941) 239-4008
$27,000
0 Dominic St Unit A11973330, North Port, FL 34288
0 Dominic St Unit A11973330, North Port, FL 34288$115,000
915 Seaside Dr Unit 410, Weeks 4-7, Sarasota, FL 34242
Kelly Mooney
DOUGLAS ELLIMAN
(941) 842-0963
$18,000
0 Blvd, North Port, FL 34288
0 Blvd, North Port, FL 34288$19,000
0 Eastman Cir, North Port, FL 34288
0 Eastman Cir, North Port, FL 34288$16,499
0 Sedberry Ave, North Port, FL 34288
0 Sedberry Ave, North Port, FL 34288$484,700
1511 Pelican Point Dr Unit BA180, Sarasota, FL 34231
Anthony DeLuca
DELUCA REALTY INC
(941) 207-6377
$495,000
825 S Osprey Ave Unit 108, Sarasota, FL 34236
Dave Hall
MICHAEL SAUNDERS & COMPANY
(941) 352-4926
$9,000
0 Kimberly Dr Unit MFRTB8464971, North Port, FL 34288
0 Kimberly Dr Unit MFRTB8464971, North Port, FL 34288$749,900