$55,000
- Land
- 3 Acres
- $18,333 per Acre
900-B Lot 3 County Road 114, Scottsboro, AL 35769
900-B Lot 3 County Road 114, Scottsboro, AL 35769$55,000
900-B Lot 3 County Road 114, Scottsboro, AL 35769
900-B Lot 3 County Road 114, Scottsboro, AL 35769$288,990
28 Press Rd, Scottsboro, AL 35769
$314,900
192 Pine Island Cir, Scottsboro, AL 35769
192 Pine Island Cir, Scottsboro, AL 35769$1,795,000
76 Cloister Ln, Scottsboro, AL 35769
Shane Vandergriff Lake Guntersville Real Estate
$1,175,000
273 Goosepond Dr, Scottsboro, AL 35769
Rebecca Hinds Ainsworth Real Estate, LLC
$330,990
31 Press Rd, Scottsboro, AL 35769
$2,900,000
3156 Lakeshore Dr, Scottsboro, AL 35769
Bert Phillips Ainsworth Real Estate, LLC
$320,990
20 Press Rd, Scottsboro, AL 35769
$599,000
48 AC McCorkle Mountain Rd, Scottsboro, AL 35769
48 AC McCorkle Mountain Rd, Scottsboro, AL 35769$995,000
909 Pine Island Point, Scottsboro, AL 35769
Shane Vandergriff Lake Guntersville Real Estate
$45,000
Lot 186 Bruce Dr, Scottsboro, AL 35769
Lot 186 Bruce Dr, Scottsboro, AL 35769$299,000
3 Acres S Broad St, Scottsboro, AL 35769
3 Acres S Broad St, Scottsboro, AL 35769$259,900
Tract A13 Alabama 79, Scottsboro, AL 35769
Tract A13 Alabama 79, Scottsboro, AL 35769$445,000
14 Ski Cove Dr, Scottsboro, AL 35769
14 Ski Cove Dr, Scottsboro, AL 35769$749,900
63 McCorkle Mountain Rd, Scottsboro, AL 35769
63 McCorkle Mountain Rd, Scottsboro, AL 35769$1,650,000
375 Adelines Way, Scottsboro, AL 35769
Grant Streams Weichert Realtors-The Sp Plce
$249,000
222 Lakewood Dr, Scottsboro, AL 35769