$42,000
- Land
- 5 Acres
- $8,400 per Acre
5+/- acres County Road 49, Section, AL 35771
5+/- acres County Road 49, Section, AL 35771$42,000
5+/- acres County Road 49, Section, AL 35771
5+/- acres County Road 49, Section, AL 35771$129,500
0 Scenic Dr Unit 26951536, Section, AL 35771
0 Scenic Dr Unit 26951536, Section, AL 35771$195,000
0 Scenic Dr Unit 19785816, Section, AL 35771
0 Scenic Dr Unit 19785816, Section, AL 35771$129,500
100 Scenic Dr, Section, AL 35771
100 Scenic Dr, Section, AL 35771$695,000
Lot Unit WP001, Section, AL 35771
Lot Unit WP001, Section, AL 35771$270,000
30 ACRE County Road 603, Section, AL 35771
30 ACRE County Road 603, Section, AL 35771$195,000
100 Scenic Dr, Section, AL 35771
100 Scenic Dr, Section, AL 35771$449,900
64 Acres County Road 463, Section, AL 35771
64 Acres County Road 463, Section, AL 35771$26,000
166 Lookout Mountain Dr, Scottsboro, AL 35769
166 Lookout Mountain Dr, Scottsboro, AL 35769$54,000
7.10 Acres County Road 44, Section, AL 35771
7.10 Acres County Road 44, Section, AL 35771$169,900
17.27 acres County Road 48, Section, AL 35771
17.27 acres County Road 48, Section, AL 35771