$839,999
- Land
- 2.08 Acres
- $403,846 per Acre
2727 Verde Valley School Rd, Sedona, AZ 86351
2727 Verde Valley School Rd, Sedona, AZ 86351$839,999
2727 Verde Valley School Rd, Sedona, AZ 86351
2727 Verde Valley School Rd, Sedona, AZ 86351$218,000
205 Sunset Dr Unit 140, Sedona, AZ 86336
Gina M. Tartamella
Coldwell Banker Realty
(520) 727-3714
$4,300,000
463 Brewer Rd, Sedona, AZ 86336
463 Brewer Rd, Sedona, AZ 86336$2,500,000
70 Via Del Viento, Sedona, AZ 86351
Leslie Jacobs
Iannelli and Associates Real Estate
(520) 567-0941
$350,000
165 E Wing Dr Unit 18, Sedona, AZ 86336
165 E Wing Dr Unit 18, Sedona, AZ 86336$2,500,000
70 Vía Del Viento, Sedona, AZ 86351
Leslie Jacobs
Iannelli and Associates
(520) 356-4536
$980,000
135 Kachina Dr, Sedona, AZ 86336
Sheila Edner
W and Partners, LLC
(520) 654-5151
$223,500
205 Sunset Dr Unit 154, Sedona, AZ 86336
Robbie Turk
Coldwell Banker Realty
(520) 685-7369
$59,900
6770 W State Route 89a Unit 84, Sedona, AZ 86336
Clara Cantu Leach
Coldwell Banker Realty
(520) 447-8071
$1,790,000
45 Chaparral Dr, Sedona, AZ 86351
Todd Stengel
Morgan Taylor Realty
(520) 502-5027
$23,000,000
333 Schnebly Hill Rd, Sedona, AZ 86336
Jasson Dellacroce
My Home Group Real Estate
(520) 423-6005
$500,300
52 W Cortez Dr, Sedona, AZ 86351
Carol Pinciaro
REAL ESTATE BROKERS OF SEDONA
(520) 683-3734
$2,200,000
615 Jordan Rd, Sedona, AZ 86336
Martin de Bokay
Realty ONE Group Mountain Desert
(520) 523-4247
$4,199,999
40 Roadrunner Ln, Sedona, AZ 86336
William Lewis
Williams Luxury Homes
(520) 363-6539
$5,000,000