$20,000
- Land
- 7.04 Acres
- $2,841 per Acre
52852 N Calle Campo, Seligman, AZ 86337
52852 N Calle Campo, Seligman, AZ 86337$20,000
52852 N Calle Campo, Seligman, AZ 86337
52852 N Calle Campo, Seligman, AZ 86337$20,000
52471 N Camino Gato, Seligman, AZ 86337
52471 N Camino Gato, Seligman, AZ 86337$7,800
31616 Calle Barril, Seligman, AZ 86337
31616 Calle Barril, Seligman, AZ 86337$11,997
27817 San Juan Ln Unit 469, Seligman, AZ 86337
27817 San Juan Ln Unit 469, Seligman, AZ 86337$16,450
54870 N Paintbrush Ln Unit 798, Seligman, AZ 86337
54870 N Paintbrush Ln Unit 798, Seligman, AZ 86337$5,500
58780 N Tambor Rd Unit 24, Seligman, AZ 86337
58780 N Tambor Rd Unit 24, Seligman, AZ 86337$18,000
30863 W Basconia Rd Unit 4315, Seligman, AZ 86337
30863 W Basconia Rd Unit 4315, Seligman, AZ 86337$55,000
0 Parcel # 301-31-064a & B Unit PAR1074318, Seligman, AZ 86337
0 Parcel # 301-31-064a & B Unit PAR1074318, Seligman, AZ 86337$42,000
Lot 850 Fort Rock Rd, Seligman, AZ 86337
Lot 850 Fort Rock Rd, Seligman, AZ 86337$19,999
0 Dusty Rose Ranch Rd B 12 Acres -- Unit 306, Seligman, AZ 86337
0 Dusty Rose Ranch Rd B 12 Acres -- Unit 306, Seligman, AZ 86337$146,000
22205 W Old Highway 66, Seligman, AZ 86337
Shena Lee Korn Russ Lyon Sotheby's International Realty
$6,000
58367 Calle Isabel Unit 4788, Seligman, AZ 86337
58367 Calle Isabel Unit 4788, Seligman, AZ 86337$15,000
52084 Calle Ciervo, Seligman, AZ 86337
52084 Calle Ciervo, Seligman, AZ 86337$7,500
159 Circle Dr, Seligman, AZ 86337
159 Circle Dr, Seligman, AZ 86337$168,497