$4,312,000
- Land
- 26.95 Acres
- $160,000 per Acre
9693 S Golden State Blvd, Selma, CA 93662
9693 S Golden State Blvd, Selma, CA 93662$4,312,000
9693 S Golden State Blvd, Selma, CA 93662
9693 S Golden State Blvd, Selma, CA 93662$1,700,000
8603 S Mccall Ave, Selma, CA 93662
8603 S Mccall Ave, Selma, CA 93662$59,950,000
5414 E Floral Ave, Selma, CA 93662
5414 E Floral Ave, Selma, CA 93662$1,299,999
11227 S Academy Ave, Selma, CA 93662
Justin Lawson Pearson Realty
$900,000
12656 E Nebraska Ave, Selma, CA 93662
12656 E Nebraska Ave, Selma, CA 93662$1,650,000
0 Rose Ave, Selma, CA 93662
Joe Silva MD Graham & Associates, Inc.
$450,000 Pre-Foreclosure
2595 Pine St, Selma, CA 93662
2595 Pine St, Selma, CA 93662$2,300,000
12115 S Temperance Ave, Selma, CA 93662
12115 S Temperance Ave, Selma, CA 93662$629,000
12265 E Dinuba Ave, Selma, CA 93662
Gurnek Nagra RE/MAX Gold
$1,599,000
16508 S Clovis Ave, Selma, CA 93662
Fernando Santos Sierra View Realty, Inc
$4,000,000
8168 E Floral Ave, Selma, CA 93662
Rich Jackson Real Broker
$1,600,000
12623 S Mccall Ave, Selma, CA 93662
Kevin Panu EXIT Realty Consultants
$1,800,000
9577 S Del Rey Ave, Selma, CA 93662
Rudolph Alcoser Home & Land Agency
$750,000
9449 S Mccall Ave, Selma, CA 93662
9449 S Mccall Ave, Selma, CA 93662$814,999
11430 E Saginaw Ave, Selma, CA 93662
11430 E Saginaw Ave, Selma, CA 93662$1,850,000
14901 S Highland Ave, Selma, CA 93662
Rod Aluisi Rod Aluisi Real Estate
$5,300,000
11250 E Dinuba Ave, Selma, CA 93662
11250 E Dinuba Ave, Selma, CA 93662$770,840
0 27 53 Acs Unit 643949, Selma, CA 93662