$319,900 Last List Price
310 Rocky Creek Dr, Senatobia, MS 38668
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,116 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- $151/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $333,688
Last Listing Agent Christy Gowen Keller Williams Realty - MS
310 Rocky Creek Dr, Senatobia, MS 38668