$1,350,650
- Land
- 154.36 Acres
- $8,750 per Acre
2290 Old Mill Rd, Seward, NE 68434
2290 Old Mill Rd, Seward, NE 68434$1,350,650
2290 Old Mill Rd, Seward, NE 68434
2290 Old Mill Rd, Seward, NE 68434$585,990
0 Tbd 294 Rd Unit 24423505, Seward, NE 68434
0 Tbd 294 Rd Unit 24423505, Seward, NE 68434$149,900
1810 238th Rd, Seward, NE 68434
1810 238th Rd, Seward, NE 68434$145,000
1826 238th Rd, Seward, NE 68434
1826 238th Rd, Seward, NE 68434$300,000
998 Spruce St, Seward, NE 68434
998 Spruce St, Seward, NE 68434$149,900
1816 238th Rd, Seward, NE 68434
1816 238th Rd, Seward, NE 68434