$225,000
- Land
- 20.75 Acres
- $10,843 per Acre
Lot 14 Goose Creek Rd, Shacklefords, VA 23156
Lot 14 Goose Creek Rd, Shacklefords, VA 23156$225,000
Lot 14 Goose Creek Rd, Shacklefords, VA 23156
Lot 14 Goose Creek Rd, Shacklefords, VA 23156$225,000
14 Goose Creek Dr, Shacklefords, VA 23156
14 Goose Creek Dr, Shacklefords, VA 23156$289,900
1175 Clancie Rd, Shacklefords, VA 23156
Susan Jenkins
Better Homes & Gardens R.E.
(804) 376-8926
$360,000
45ac Plain View Ln, Shacklefords, VA 23156
45ac Plain View Ln, Shacklefords, VA 23156$525,000
0 Coldwater Rd, Mascot, VA 23108
0 Coldwater Rd, Mascot, VA 23108$360,000
0000 Plain View Ln, Shacklefords, VA 23156
0000 Plain View Ln, Shacklefords, VA 23156$631,800
0 The Trail, Mattaponi, VA 23110
0 The Trail, Mattaponi, VA 23110