$615,000
18 Waltham Dr, Tabernacle, NJ 08088
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,204 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $279/SF
- 21 Days On Market
Current Estimated Value $618,485
Last Listing Agent Matthew Abate Keller Williams Realty - Cherry Hill
18 Waltham Dr, Tabernacle, NJ 08088