$2,495,000
- Land
- 72.48 Acres
- $34,423 per Acre
0 Joray Rd, Sharon, CT 06069
0 Joray Rd, Sharon, CT 06069$2,495,000
0 Joray Rd, Sharon, CT 06069
0 Joray Rd, Sharon, CT 06069$360,000
405 Route 7 Route, Sharon, CT 06069
405 Route 7 Route, Sharon, CT 06069$139,000
0 Cornwall Bridge Rd Unit 170559925, Sharon, CT 06069
0 Cornwall Bridge Rd Unit 170559925, Sharon, CT 06069$595,000
0 Millerton Rd Unit 24160426, Sharon, CT 06069
0 Millerton Rd Unit 24160426, Sharon, CT 06069$750,000
25 Bowne Rd, Sharon, CT 06069
25 Bowne Rd, Sharon, CT 06069$485,000
39 Swaller Hill Rd Unit lot 3, Sharon, CT 06069
39 Swaller Hill Rd Unit lot 3, Sharon, CT 06069$495,000
39 Swaller Hill Rd Unit 1, Sharon, CT 06069
39 Swaller Hill Rd Unit 1, Sharon, CT 06069